Dobre praktyki 
Marketing terytorialny > Promocja > Komunikacja marketingowa samorządów

Serwis jest własnością Śląskiego Związku Gmin i Powiatów.
 
Start arrow Baza dobrych praktyk arrow Gdańsk w The Sunday Times
 
 
 
  :: Main Menu
Menu serwisu
Start
O stronie...
Baza dobrych praktyk
e-biblioteka
Inspiracje
Konkursy
Twoja dobra praktyka
News
Funkcjonalne
Biuletyn
Pliki do pobrania
Linki
Szukaj
Napisz do nas
Mapa serwisu
-------------
 
 
Statystyki
web stats stat24.com

Gdańsk w The Sunday Times PDF Drukuj E-mail
Kampanie prasowe
poniedziałek, 24 lipca 2006

W niedzielę 23 kwietnia w londyńskim nakładzie „The Sunday Times” (niedzielne wydanie Timesa) ukazał się specjalny dodatek promujący przyjazdy do Trójmiasta...

To już piąte wydanie Visit3city Magazine i drugie w roku bieżącym – w kwietniu wersja szwedzka ukazała się w Sztokholmie jako dodatek do gazety „Svenska Dagbladet”.

Londyński czytelnik znajdzie w dodatku obszerny artykuł opisujący atrakcje turystyczne Trójmiasta i całego Pomorza, liczne informacje praktyczne, relacje cudzoziemców z pobytu nad Bałtykiem, prezentację Gdańska jako światowej stolicy bursztynu oraz zapowiedź atrakcji związanych z obchodami 60-lecia Gdyni. Ponadto w numerze można przeczytać o inwestycjach turystycznych w Gdańsku, Sopocie i Gdyni, Światowym Zjeździe Gdańszczan i Gdańskich Targach Turystycznych. Całości dopełniają reklamy, głównie linii lotniczych, hoteli i centrów handlowych.
Dodatek wydrukowano w 40-tysięcznym nakładzie. Oprócz Timesa trafi do ośrodków Polskiej Organizacji Turystycznej, na targi turystyczne, na lotniska Londyn-Luton i Gdańsk-Rębiechowo oraz do trójmiejskich punktów informacji turystycznej i hoteli.
Wraz z londyńskim wydaniem łączny nakład pięciu edycji Visit3city Magazine przekroczył 200 tys. egzemplarzy. W roku bieżącym wydawca planuje przygotowanie kolejnych wydań na rynek szwedzki i brytyjski, a także wersję niemiecką, hiszpańską, norweską i rosyjską. Powodzenie tych planów zależy głównie od zainteresowania reklamodawców.źródło: portal visit3city

Informacje dodatkowe: 

Visit3city magazine jest częścią portalu visit3city.pl promującego atrakcje turystyczne Trójmiasta.  Rynki docelowe, na które trafia magazyn nie są wybrane przypadkowo. Zarówno ze Szwecją, jak i Anglią Gdańsk ma połączenia lotnicze, a miedzy trójmiastem i Skandynawią regularnie kursują promy.

W dziale Pliki do pobrania można pobrać wersję vicit3city magazine w formacie pdf.

< Poprzedni