Dobre praktyki 
Marketing terytorialny > Promocja > Komunikacja marketingowa samorządów

Serwis jest własnością Śląskiego Związku Gmin i Powiatów.
 
Start arrow O stronie... arrow Jak korzystać z dobrych praktyk
 
 
 
  :: Main Menu
Menu serwisu
Start
O stronie...
Baza dobrych praktyk
e-biblioteka
Inspiracje
Konkursy
Twoja dobra praktyka
News
Funkcjonalne
Biuletyn
Pliki do pobrania
Linki
Szukaj
Napisz do nas
Mapa serwisu
-------------
 
 
Statystyki
web stats stat24.com

Jak korzystać z serwisu PDF Drukuj E-mail

Oferowana przez Nas strona internetowa składa się z trzech elementów: Bazy Dobrych Praktyk, e-biblioteki oraz działu Inspiracje. Witryna "dobrych praktyk" zawiera informacje o nowoczesnych metodach promocyjnych realizowanych przez samorządy polskie oraz zagraniczne.

Pragniemy, aby zgromadzone w Bazie Dobrych Praktyk przykłady skutecznych promocji miast, gmin i regionów były inspiracją dla Państwa działań w sferze relacji z turystami, inwestorami oraz mieszkańcami.

e-biblioteka - wirtualna czytelnia, to miejsce, gdzie znajdą Państwo interesujące materiały dotyczące nowych rozwiązań marketingowych, nowoczesnych trendów w promowaniu jednostek samorządowych oraz inne ciekawe informacje.

Jeśli szukają Pańswo przykładów interesujących kampanii reklamowych zachęcamy do skorzystania z działu Inspiracje. Przedstawiamy w nim reklamy miast, regionów, państw w postaci plików graficznych oraz multimedilanych.

Dzięki Bazie kontaktowej mogą Państwo uzyskać informację o wydziałach, biurach lub referatach odpowiedzialnych za promocję. Spis jednostek obejmuje tylko podmioty członkowskie Śląskiego Związku Gmin i Powiatów.

Dla osób pragnących być na bieżąco z nowościami w naszym serwisie oferujemy Biuletyn, który informuje o nowych, interesujących materiałach, które pojawiły sie na naszej stronie.

Mamy nadzieję że zaproponowana przez nas strona www spełni Państwa oczekiwania i przyczyni się do efektywnego wykorzystania technik marketingowych.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, propozycje lub uwagi prosimy pisać na nasz adres e-mailowy: