Dobre praktyki 
Marketing terytorialny > Promocja > Komunikacja marketingowa samorządów

Serwis jest własnością Śląskiego Związku Gmin i Powiatów.
 
Start arrow News arrow Śląskie. Pozytywna energia!
 
 
 
  :: Main Menu
Menu serwisu
Start
O stronie...
Baza dobrych praktyk
e-biblioteka
Inspiracje
Konkursy
Twoja dobra praktyka
News
Funkcjonalne
Biuletyn
Pliki do pobrania
Linki
Szukaj
Napisz do nas
Mapa serwisu
-------------
 
 
Statystyki
web stats stat24.com

Śląskie. Pozytywna energia! PDF Drukuj E-mail
Napisał Michał Walczyński   
11 kwietnia 2007 roku w Sali Sejmu Śląskiego odbyła się prezentacja „Strategii Promocji Województwa Śląskiego”.  Hasłem kampanii jest slogan: "Śląskie. Pozytywna energia!" Przy współpracy władz województwa z profesjonalną agencją marketingową opracowano strategię, która ma promować całe województwo. Kampania promocyjna przewidziana na następne 5 lat kierowana jest do mieszkańców, inwestorów i przedsiębiorców oraz turystów.

Przy współpracy władz województwa z profesjonalną agencją marketingową opracowano strategię, która ma promować całe województwo. Kampania promocyjna przewidziana na następne 5 lat kierowana jest do mieszkańców, inwestorów i przedsiębiorców oraz turystów. Hasło spajające wszystkie przewidziane działania marketingowe oznaczać ma, że  „energia się udziela”, „duchowa energia”, „energia dzikiej przyrody”, „pełne energii”.

Strategia budowy wizerunku Śląska opierać się ma na specyfice kulturowej, tradycji i zwyczajach, specyfice etnicznej  dużych inwestycjach na Śląsku oraz dobrze rozwiniętej infrastrukturze. Ta kombinacja ma przycyznić się do poprawy wizerunku Śląska w Polsce i Europie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.silesia-region.pl/wiadomosc.php?id=1946

< Poprzedni   Następny >